مهمان گرامی خوش آمدید جهت ارسال آگهی    وارد شوید  یا  ثبت نام  کنید
سیستم تبلیغاتی آنلاین توفان          به صورت رایگان آگهی تبلیغاتی ثبت کنید
دسته بندی ها
دسته بندی آگهی:   وبسایت و خدمات تحت وب
عنوان: آموزش خلبانی | آموزش پرواز | آموزش پاراگلایدر
اطلاعات آگهی دهنده
  مرکز آموزش خلبانی ایران
نام آگهی دهنده:  
نام شرکت: مرکز آموزش خلبانی ایران
زمینه فعالیت: نا مشخص

تاریخ ثبت:  پنجشنبه ۲۰ فروردین ۹۴

تاریخ ویرایش: جمعه ۱۷ اردیبهشت ۰۰

تاریخ انقضا: جمعه ۲۰ فروردین ۹۵

دفعات مشاهده: 801  بار

ایمیل: 3o@atrisaweb.com

موبایل:

تلفن:

فکس:

toofan.biz - آموزش خلبانی | آموزش پرواز | آموزش پاراگلایدر
اطلاعات آگهی
آموزش خلبانی

مرکز آموزش خلبانی ایران یکی از بزرگترین و اصلی ترین مراکز آموزش خلبانی در ایران می باشد.

معمولا افراد هدفهای مختلفی از فراگیری علوم پرواز دارند . برخی میخواهند پرواز را به عنوان شغل آینده خود انتخاب کنند ٬ برخی میخواهند با یادگیری پرواز از خرید بلیت هواپیما اجتناب کنند و با پرواز شخصی به سفرهای درون شهری و برون شهری بپردازندو یا حتی برخی از افراد دیدگاه تفریحی و سرگرمی از یادگیری خلبانی دارند و علاقه مند هستند که اوقات فراغت خود را با پرواز سپری کنند.

مهم نیست که هدف شما برای پریدن و خلبانی چه چیز باشد ٬ اگرشما از جمله افرادی هستید که همیشه آرزوی پرواز داشتید، مرکز آموزش خلبانی ایران این امکان و موقعیت را برای شما به راحتی در مکانی ایمن و دوستانه فراهم میکند.آموزش خلبانی شخصی (PPL)

این دوره شامل موارد ذیل می باشد:

– 60 ساعت آموزش تئوری

– 40 ساعت آموزش عملی (پرواز با هواپیما)

– دریافت گواهی پزشکی (Medical certificate)آموزش خلبانی تجاری (CPL)

این دوره شامل موارد ذیل می باشد:

– قبول شدن در آزمون تئوری پرواز

– 150 ساعت پرواز با هواپیما

– دریافت گواهی پزشکی (Medical certificate)وسیله پرنده فوق سبک چیست ؟

وسایل پرنده ای که حداکثر وزن برخاست آنها 600 کیلوگرم بوده و دارای 2 صندلی (که شامل صندلی خلبان نیز می شود) باشند ، وسیله پرنده فوق سبک می گویند . موتور این وسایل پرنده از نوع پیستونی می باشد و فشار کابین ثابت نمی باشد . این وسایل پرنده در صورتی که دارای ارابه فرود باشند ، ارابه فرود آنها ثابت است . از وسایل پرنده فوق سبک به عنوان مثال به هواپیماهای فوق سبک یک و دو نفره ، کایت ، پاراگلایدر ، هواپیماهای مدل و بالن اشاره کرد .دوره خلباني هواپيماهاي فوق سبك (UL):

بعضي ها دوست دارند كه بعنوان يك خلبان شخصي و تفريحي شروع به يادگيري پرواز كنند كه براي آنها ما دوره UL را پيشنهاد ميكنيم.دوره اي در حدود 60 ساعت كلاس زميني كه شامل آيروديناميك و اصول پرواز،هواشناسي ، موتور ، بدنه و… مي باشد و داراي 40 ساعت پرواز با يك هواپيماي كوچك دو نفره مي باشد. اين گواهينامه در اروپا رواج دارد و در ايران حدود 10 سال است كه امكان دسترسي به اين نوع گواهينامه وجود دارد.تعریف شغل خلبانی :

به مدیریت و کنترل یک هواپیما و یا بالگرد و به هر حال یک وسیله ی پروازی در یک سورتی پرواز که از لحظه ی ورود به فرودگاه یا مکانی که پرواز انجام می شود و خلبانی و هدایت شیی پرنده که امکان دارد هواپیمای مسافربری در فرودگاه مسافربری و یا خلبانی و هدایت یک جنگنده در یک پایگاه نظامی و شکاری باشد و انجام ماموریت کامل خود یعنی تاکسی کردن و برخواست از زمین و گذشت از مسیر پروازی تعیین شده و فرود یا لندینگ و رساندن مسافران به مقصد و یا انجام کامل ماموریت نظامی در فرودگاه شکاری را شمال می شود.

یک جمله ی معروف می گوید :

((شما با اختیار خود از زمین بلند می شوید و به اجبار بایدبنشینید)) خلبان از لحظه ی برخاست که امری اختیاری و نشستن که امری اجباری است ماموریت هدایت هواپیما را به عهده می گیرد اما کار وی به همین محدود نمی شود.اعتبار گواهینامه :

پس از گرفتن گواهینامه بین المللی هواپیمای ( Ultralight ) قادر خواهید بود در کلیه سایتهای پروازی در هر جای دنیا پرواز کنید.جهت مشاوره و ثبت نام در دوره آموزش خلبانی میتوانید با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید:

09125400667

http://iranpilots.com
ارسال پیام به آگهی دهنده